• Dubnica Cup

 

    15.12. sme boli na turnaji obsadenom klubmi z útvarov talentovanej mládeže ako je AS Trenčín, Považská Bystrica, Dubnica, Púchov, Myjava

 

1. zápas FŠRH - Púchov        4:0

2. zápas FŠRH - Myjava        3:4

3. zápas FŠRH - Trenčín        5:2

4. zápas FŠRH - P. Bystrica    3:0

5. zápas FŠRH - Dubnica       5:5

 

Od začiatku turnaja sme pôsobili dobrým dojmom. Predvádzali sme najlepší futbal zo všetkých tímov. Tentokrát sme zložitý a náročný prejav zvládali na jednotku a obsadili sme 2. miesto na turnaji, keď v poslednom veľmi dramatickom zápase sme remizovali 5:5. Od víťazstva na turnaji nás delilo niekoľko nepremenených šancí v poslednej minúte. Do brány sa postavil D. Hrdina, ktorý nahradil absentujúceho D. Baláža. Bol veľkou oporou počas celého turnaja v rozohrávke aj v hre rukami. M. Šviderský náš dobrý kamarát a častý účastník naších akcií bol najlepším hráčom na turnaji. S 10 gólmi si prevzal ocenenie najlepšieho strelca. Hre dával myšlienku a kvalitu. D. Valko bol platným hráčom, až keď prepol na iný stupeň po uvedomení si, že futbal sa hrá s väčším zápalom. L. Hetényi sa snažil, mal veľa dobrých momentov. O. Bartovic bol užitočný pre mužstvo. Bol úspešný v zakončení a v slušnom technickom prevedení. O. Osvald podal svoj najlepší výkon v tejto vekovej kategórií. M. Charvát sa výrazne zlepšil od posledného vystúpenia, S. Banas sa presadil dvoma gólmi v turnaji, M.Chromiak svojou snahou prispel k peknému úspechu.

    Za vynikajúci úspech sa podpísali všetci zúčastnení.  V ďaľšej etape športovej prípravy sa môžeme zaoberať ďaľšími zložkami prípravy zamerané na odstraňovanie technických a už aj taktických chýb.     .