Ročník 2007/08

Kategória 

Charakteristika práce v etape športovej predprípravy (6-11 rokov).

  • Táto veková skupina je na vrchole etapy športovej predprípravy a rešpektujeme blížiaci sa vrchol vo vývoji motoriky detí (rozvoj motoriky v senzitívnom období).
  • Svoje miesto v tréningu má všestranný pohybový rozvoj, kde rozvíjame pohybové schopnosti detí.
  • Kladieme dôraz na pestrosť prípravy (pohybové hry, štafety, súťaže). 
  • Hlavnou úlohou je osvojovanie si základov futbalu.
  • Základným prostriedkom v tomto období je hra 4:4 a taktiež prostredníctvom iných prípravných hier pripravujeme deti na konfrontáciu v zápasoch.
  • Preferujeme zápasy resp. miniturnaje. V zimných mesiacoch halové turnaje.

 

PRIEZVISKO / MENO

1.

NIKODEM MATEJ

2.

ORAVEC ALEX

3.

PEŤOVSKÝ MATEJ

4.

MORAVČIK MATEJ

5.

JELENEK MATEJ

6.

JURÍK  NICOLAS

7.

HALÁS ALESSANDRO

8.

PAPŠO ŠIMON

9.

HAVRLENT MARKO

10.

MOCSONOKY  ALEX

11.

HRNČIAR DENIS 

12.

HLAVENA MICHAL

13.

PÁLENÍK DANIEL

14.

MORAVĆÍK FILIP

15.

NOVÁK MICHAL

16.

VATRT TOMÁŠ

17.

KOVALČÍKOVÁ LENKA

18.

HRIČOVEC BRUNO

19.

ZACHAR FILIP

20.

KAPUŠŇÁK PATRIK

21.

PAVLÍČEK LUKÁŠ

22.

MIKLOŠKA ŠIMOM

23.

MIKLOŠKA MATÚŠ

24.

BEŇO MAXIM

25.

VOZÁR ONDREJ

26.

SIVÁK FILIP

27.

URBAN TIMOTEJ

28.

VAVRO JAKUB

29.

OSKAR HANK

30.

ORLOVSKÝ FILIP

31.

MATEJKO MIKULÁŠ

32.

 

33.

 

34.

 

35.  
36.  




september-november 2017
čas/deň pondelok

utorok

streda štvrtok piatok
15:00          

16:00

roč.2007/08

 

mladší žiaci

 

mladší žiaci

16:15   2011 a ml.   2011 a ml.  
           

17:15

mladší žiaci

roč.2009/10

st. žiaci

roč.2009/10
 

st. žiaci

 

18:30

 

roč.2007/08

 

roč.2007/08

 

18:45 st. žiaci      

 

 



jeseň 2016
čas/deň pondelok

utorok

streda štvrtok piatok

16:00

roč.2007

st. žiaci

roč.2006

ml.žiaci
 

roč.2007

roč.2006+
roč.2005

17:15

st. žiaci+

roč.2004

 

 

 

 
17:30   2009 a ml. st. žiaci 2009 a ml. roč.2007
18:30   roč.2008   roč.2008

 

18:45 roč.2006+
roč.2005
     

st. žiaci+

roč.2004

 PRIEZVISKO / MENO DÁTUM NARODENIA
1. FOX MICHAL 23.12. 2004
2. SÚKENÍK MATEJ 2006
3. DANKO MATEJ 2006
4. PABIŠ SAMUEL 2006
5. TARANA MATEJ 2006
6. PETRÁŠ OLIVER 2006
7. MAJERSKÝ JAKUB 2006
8. POLÁK JAKUB 2006
9. MIKLOVIČ ADAM 2006
10. ZUZIC MATEJ 2006
11. PAVLÍČEK LUKÁŠ 2007
12. MIKLOŠKA ŠIMON 26.01. 2007
13. MIKLOŠKA MATÚŠ 26.01. 2007
14. ZACHAR FILIP 19.05. 2007
15.    
16.    
september-november 2017
čas/deň pondelok

utorok

streda štvrtok piatok
15:00          

16:00

roč.2007/08

 

mladší žiaci

 

mladší žiaci

16:15   2011 a ml.   2011 a ml.  
           

17:15

mladší žiaci

roč.2009/10

st. žiaci

roč.2009/10
 

st. žiaci

 

18:30

 

roč.2007/08

 

roč.2007/08

 

18:45 st. žiaci