Hodnotenie detí v najstaršej prípravke.

 

Tento ročník podáva veľmi dobré výkony ako mužstvo. Nachádzajú sa tu individuality, ktorým ide futbal lepšie a niektorí ťažia z iných predností, ktorými nahrádzajú futbalové nedostatky. Chlapci sú sledovaní a už takmer 3 roky sa pravidelne zúčastňujú tréningov. Dospeli do štádia, keď vyrástli a dovŕšili vek, v ktorom  dosahujú nielen určitú pohybovú úroveň, ale aj športový výkon. Je veľmi odvážne predpovedať ich futbalovú budúcnosť, ale s istotou môžem zhodnotiť ich aktuálny stav.

 • Dávid Báláž - Jediný brankár v mužstve, ktorý sa zúčastňuje aj brankárskych tréningov v žiackom tíme. Často je nútený robiť na tréningu to, čo hráči a preto sa výrazne  zlepšil v rozohrávke nohou. K tomu je nútený aj v zápase. Za túto činnosť ho chválim, lebo v porovnaní s inými brankármi v tomto veku to robí málokto. Hra rukou je jeho horšou stránkou, kôli čomu trpí mužstvo z pohľadu dosahovania výsledkov. Chválim jeho snahu, odvahu a nezlomnosť. Po dlhom zranení sa Dávid nedostal na pôvodnú váhu, čo ho negatívne ovplyvňuje v podávaní lepších výkonov. 
 • Patrik Piešťanský - Najčastejšie hráva v obrane, kde spoľahlivo pristupuje k obranným povinnostiam. Už dlhodobo je zaradený medzi staršie deti. V poslednej dobe zaznamenávame mierny pokles výkonnosti. Po dlhej chorobe sa dostáva len pomaly do optimálnej športovej formy. 
 • Miloš Minárik - Veľký zapálenec do futbalu. Perfektná dochádzka na tréningy. Po futbalovej stránke dobrý. V poslednej dobe hráva v obrane. Dobré vlohy aj pre útočníka, kde bude dostávať priestor. Podáva kolísavé výkony. V prípade, keď sa mu darí, patrí k najlepším na ihrisku. Mužstvo sa spolieha na jeho výkony. Dobrá hra 1:1. Predsavzatie - nadväzovať na dobré výkony a minimalizovať tie horšie, aj keď je to v tomto veku typické, do budúcnosti ale pre jeho futbalový rast dôležité.
 • Daniel Miklovič - Najčastejšie hráva v obrane. Jeho prednosťou je rýchlosť. Veľmi sa zlepšil v práci s loptou. Je častým a presným zakladateľom útočných akcií. Veľmi spoľahlivý v obrane. Momentálne výrazné zlepšenie vo všetkých činnostiach. Veľká pochvala.
 • Dávid Valko - Stredný záložník. Často sa presadzuje 1:1 a ohrozuje súperovu bránu. Dostáva sa do zložitých situácií v strede ihriska, s ktorými si vie poradiť. Svojimi individuálnymi schopnosťami prečísluje súperovu obranu. Má dobré futbalové myslenie. Podáva dobré a stabilné výkony. Jeho prednosť je sila, rýchlosť, vytrvalosť. Nároky na Dávida rastú a preto nebude mať čas poľaviť :).
 • Oskar Bartovic - Najlepšie sa cíti v útoku. Pochopil aj defenzívnu stránku jeho prejavu a hry. Dobrá technika. Snaží sa hrať aj ľavou nohou. V mnohom sa zlepšil, čo ho robí aj lepšim futbalistom.
 • Filip Ondris - Jeden z chlapcov, ktorý počas troch rokov urobil najväčší pokrok. Zosilnel a futbalovo sa zlepšil. Silná stránka je nasadenie v osobných súbojoch a keď sa k tomu pridá už aj solidná technika, tak to robí z Filipa platného hráča.
 • Oskar Osvald - Najlmladší člen tímu. Dobré futbalové myšlienky, ktoré už vďaka dobrej technike vie realizovať. Rýchlosť prevedenia je ešte pomalšia. Osmeluje sa v osobných súbojoch. 
 • Lacko Hetényi - Je len krátko  v našom tíme. Hráva v útoku. Často zvádza nerovné súboje s vyššími deťmi, a vôbec sa toho nebojí. Stále sa od príchodu zlepšuje. Dobrá technika. Horšie zakončenie.
 • Dominik Hrdina - Prišiel spolu s Lackom. Citelná je jeho absencia v hernej praxi. Hráva v obrane, kde vyžadujem dobrú prácu s loptou a práve tú je potrebné zlepšiť.
 • Samuel Banas - Pochvala za jeho chuť sa zlepšovať. Momentálne sa dá ťažko hovoriť o kvalitnom výkone. V rozlete ho brzdí slabšia pohybová úroveň. Napriek tomu zaznamenal v poslednom období progres v telesnom rozvoji. Za svoju vytrvalosť v tréningoch si zaslúži povzbudenie.  
 • Milan Charvát - Príjemné prekvapenie. Nenápadný, ale v poslednej dobe platný pre mužstvo. Snaží sa hrať 1:1 a pozitívne je, že loptu nestráca ani v ťažkých situáciách. Vo všetkých dôležitých činnostiach pre futbalistu je priemerný až nadpriemerný. Neskoro začal s tréningom. Má perspektívu zlepšovať sa a zaradiť sa k najlepším v jeho kategórií.
 • Matej Chromiak - Jeho koordinačné schopnosti sú ovplyvnené jeho vysokou postavou. Má to vplyv na jeho športový výkon. Do budúcnosti to nemusí byť nevýhoda. U Maťka platí to čo u Samka Banasa. 
 • Zuzic Adam - Výhodou je rýchlosť. Horšia práca s loptou. Menší záujem o futbal. Častá neúčasť na tréningoch a zápasoch, čím sa teda u neho nemôže dostaviť ani zlepšenie.