aaa

      Akcie v roku 2018

     všetky kategórie

---------------------------------------------------------------------------------------

Ročník 2005/06 - mladší žiaci. 

Celodenný turnaj v najvyššej konkurencii slovenských a českých mužstiev. Hrá sa 7+1. 

Nominácia: Martišovič, Fano, Majko, Majerský, Petráš, Danko, Ročiak, Gorek, Polák, Domin, Miklovič, Tarana, Pabiš  

---------------------------------------------------------------------------------------

  • 21.04. zápasy proti Seredi

St.žiaci: Jendrušák, Barančík, Burza, Valík, Noskovič, Hanková, Taraba, Krajčo, Hassam, Tomaga, Osvald, Pavlovič, Schmitt

Ml.žiaci: Ročiak, Gorek, Zuzic, Havrlent, Páleník, Halas, Hričovec, Mikloškovci, Zachar, Mocsonoky, Jurík, Beňo, Hrnčiar

  • 22.04. zápasy proti Prievidzi "B"

St. žiaci: Jendrušák, Barančík, Bakita, Kardoš, Vesperín, Pavlovič, Tomaga, Hanková, Masaryk, Schmitt, Noskovič, Minárik, Valigura, 

Ml. žiaci: Martišovič, Fano, Majerský, Petráš, Ročiak, Gorek, Polák, Domin, Miklovič, Tarana, Pabiš, Moravčík, Vatrt  

---------------------------------------------------------------------------------------

  • 21.04. v sobotu o 13:00. zápas medzi sebou. Ročník 2009 + niektorí 2008

Beneš, Tomaga, Bubeník, Krajčo, Domin, Giacko, Hank, Hlavena, Kapusnák, Koch, Kovalčíková, Orlovský, Sivák, Sprocha, Strečanský, Strečanská, Urban, Vavro, Vozár, Božik, Benech, Matejko, Papšo, Jelenek

---------------------------------------------------------------------------------------  

  • 05.05. turnaj v Starom Meste. Roč. 2009

Kovalčíková, Matejková, Krajčo, Tomaga, Bubeník, Božik, Sivák, Orlovský, Beneš, Koch, Domin T.

MFK Skalica U9, Viktoria Otrokovice U9, FC Petržalka  U9, Spartak Trnava U9,MFK Vyškov U9, FS Roberta Hanka, 1.FC Slovácko 

dievčatá U10

---------------------------------------------------------------------------------------

  • 27.05. zápas v Trnave proti Spartaku 2007. Roč. 2006/07. Hrá sa na dvoch ihriskách.
  • 02-03.06. turnaj v Piešťanoch. Roč. 2007
  • 16.06. Megaturnaj v Senci. Roč. 2009
  • 23.06. turnaj v Pravenci ročníkov 2008. Naše 2008+december 2007. Prihlásené timy AS Trenčín, Prievidza, Jupie B.Bystrica, FŠRH.....

---------------------------------------------------------------------------------------

Rozpis zápasov 

Jarná časť

hrubo označené zápasy 2. ligy U15 a U13

  19K 17.03.2018 10:00 ZsFZ II. liga SŽ U15 ZsFZ FK TEMPO Partizánske OŠK Moravany nad Váhom (A)
  17K 17.03.2018 10:00 ZsFZ III. liga SŽ U15 SZ ZsFZ FK Junior Kanianka OŠK Moravany nad Váhom (B)
  19K 17.03.2018 12:00 ZsFZ II. liga MŽ U13 ZsFZ FK TEMPO Partizánske OŠK Moravany nad Váhom (A)
  17K 17.03.2018 12:00 ZsFZ III. liga MŽ U13 SZ ZsFZ FK Junior Kanianka OŠK Moravany nad Váhom (B)
  20K 24.03.2018 10:00 ZsFZ II. liga SŽ U15 ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (A) MŠO Štúrovo
  20K 24.03.2018 12:00 ZsFZ II. liga MŽ U13 ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (A) MŠO Štúrovo
  18K 25.03.2018 10:00 ZsFZ III. liga SŽ U15 SZ ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (B) TJ NAFTA GBELY (A)
  18K 25.03.2018 12:00 ZsFZ III. liga MŽ U13 SZ ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (B) TJ NAFTA GBELY (A)
  21K 30.03.2018 10:00 ZsFZ II. liga SŽ U15 ZsFZ FKM Nové Zámky (A) OŠK Moravany nad Váhom (A)
  21K 30.03.2018 12:00 ZsFZ II. liga MŽ U13 ZsFZ FKM Nové Zámky (A) OŠK Moravany nad Váhom (A)
  19K 31.03.2018 10:00 ZsFZ III. liga SŽ U15 SZ ZsFZ FK TJ Kúty (A) OŠK Moravany nad Váhom (B)
  19K 31.03.2018 12:00 ZsFZ III. liga MŽ U13 SZ ZsFZ FK TJ Kúty (A) OŠK Moravany nad Váhom (B)
  22K 07.04.2018 10:00 ZsFZ II. liga SŽ U15 ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (A) OFK Trebatice (A)
  22K 07.04.2018 12:00 ZsFZ II. liga MŽ U13 ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (A) OFK Trebatice (A)
  20K 08.04.2018 10:00 ZsFZ III. liga SŽ U15 SZ ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (B) Spartak Myjava (B)
  20K 08.04.2018 12:00 ZsFZ III. liga MŽ U13 SZ ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (B) Spartak Myjava (B)
  23K 14.04.2018 10:00 ZsFZ II. liga SŽ U15 ZsFZ FC Slovan Hlohovec OŠK Moravany nad Váhom (A)
  21K 14.04.2018 10:00 ZsFZ III. liga MŽ U13 SZ ZsFZ FKS Nemšová OŠK Moravany nad Váhom (B)
  23K 14.04.2018 12:00 ZsFZ II. liga MŽ U13 ZsFZ FC Slovan Hlohovec OŠK Moravany nad Váhom (A)
  21K 14.04.2018 12:00 ZsFZ III. liga SŽ U15 SZ ZsFZ FKS Nemšová OŠK Moravany nad Váhom (B)
  24K 21.04.2018 10:00 ZsFZ II. liga SŽ U15 ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (A) ŠKF Sereď
  24K 21.04.2018 12:00 ZsFZ II. liga MŽ U13 ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (A) ŠKF Sereď
  22K 22.04.2018 10:00 ZsFZ III. liga SŽ U15 SZ ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (B) FC Baník Prievidza (B)
  22K 22.04.2018 12:00 ZsFZ III. liga MŽ U13 SZ ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (B) FC Baník Prievidza (B)
  25K 28.04.2018 10:00 ZsFZ II. liga SŽ U15 ZsFZ FK Slovan Duslo Šaľa OŠK Moravany nad Váhom (A)
  23K 28.04.2018 10:00 ZsFZ III. liga SŽ U15 SZ ZsFZ AFC Nové Mesto nad Váhom (A) OŠK Moravany nad Váhom (B)
  25K 28.04.2018 12:00 ZsFZ II. liga MŽ U13 ZsFZ FK Slovan Duslo Šaľa (A) OŠK Moravany nad Váhom (A)
  23K 28.04.2018 12:00 ZsFZ III. liga MŽ U13 SZ ZsFZ AFC Nové Mesto nad Váhom (A) OŠK Moravany nad Váhom (B)
  26K 01.05.2018 10:00 ZsFZ II. liga SŽ U15 ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (A) FK Spartak Bánovce nad Bebravou (A)
  26K 01.05.2018 12:00 ZsFZ II. liga MŽ U13 ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (A) FK Spartak Bánovce nad Bebravou (A)
  27K 06.05.2018 10:00 ZsFZ II. liga SŽ U15 ZsFZ MŠK Považská Bystrica OŠK Moravany nad Váhom (A)
  24K 06.05.2018 10:00 ZsFZ III. liga SŽ U15 SZ ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (B) FK Dubnica (B)
  27K 06.05.2018 12:00 ZsFZ II. liga MŽ U13 ZsFZ MŠK Považská Bystrica OŠK Moravany nad Váhom (A)
  24K 06.05.2018 12:00 ZsFZ III. liga MŽ U13 SZ ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (B) FK Dubnica (B)
  28K 08.05.2018 10:00 ZsFZ II. liga SŽ U15 ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (A) KFC Komárno
  28K 08.05.2018 12:00 ZsFZ II. liga MŽ U13 ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (A) KFC Komárno
  29K 12.05.2018 10:00 ZsFZ II. liga SŽ U15 ZsFZ FK Lokomotíva Trnava (A) OŠK Moravany nad Váhom (A)
  29K 12.05.2018 12:00 ZsFZ II. liga MŽ U13 ZsFZ FK Lokomotíva Trnava (A) OŠK Moravany nad Váhom (A)
  30K 19.05.2018 10:00  ZsFZ II. liga SŽ U15 OŠK Moravany nad Váhom (A) Spartak Myjava (A)
  30K 19.05.2018 12:00 ZsFZ II. liga MŽ U13 ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (A) Spartak Myjava (A)
  26K 20.05.2018 10:00 ZsFZ III. liga SŽ U15 SZ ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (B) FK Iskra Nováky
  26K 20.05.2018 12:00 ZsFZ III. liga MŽ U13 SZ ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (B) FK Iskra Nováky
  31K 26.05.2018 10:00 ZsFZ II. liga SŽ U15 ZsFZ Čermáňsky FK Nitra (A) OŠK Moravany nad Váhom (A)
  27K 26.05.2018 10:00 ZsFZ III. liga SŽ U15 SZ ZsFZ TJ Iskra Holíč OŠK Moravany nad Váhom (B)
  31K 26.05.2018 12:00 ZsFZ II. liga MŽ U13 ZsFZ Čermáňsky FK Nitra (A) OŠK Moravany nad Váhom (A)
  27K 26.05.2018 12:00 ZsFZ III. liga MŽ U13 SZ ZsFZ TJ Iskra Holíč OŠK Moravany nad Váhom (B)
  32K 02.06.2018 10:00 ZsFZ II. liga SŽ U15 ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (A) FC Baník Prievidza
  32K 02.06.2018 12:00 ZsFZ II. liga MŽ U13 ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (A) FC Baník Prievidza
  28K 03.06.2018 10:00 ZsFZ III. liga SŽ U15 SZ ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (B) OK Častkovce
  28K 03.06.2018 12:00 ZsFZ III. liga MŽ U13 SZ ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (B) OK Častkovce
  33K 09.06.2018 10:00 ZsFZ II. liga SŽ U15 ZsFZ PFK Piešťany (A) OŠK Moravany nad Váhom (A)
  29K 09.06.2018 10:00 ZsFZ III. liga SŽ U15 SZ ZsFZ TJ Tatran Horovce OŠK Moravany nad Váhom (B)
  33K 09.06.2018 12:00 ZsFZ II. liga MŽ U13 ZsFZ PFK Piešťany (A) OŠK Moravany nad Váhom (A)
  29K 09.06.2018 12:00 ZsFZ III. liga MŽ U13 SZ ZsFZ TJ Tatran Horovce OŠK Moravany nad Váhom (B)
  34K 16.06.2018 10:00 ZsFZ II. liga SŽ U15 ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (A) FK Dubnica
  34K 16.06.2018 12:00 ZsFZ II. liga MŽ U13 ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (A) FK Dubnica
  30K 17.06.2018 10:00 ZsFZ III. liga SŽ U15 SZ ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (B) ŠK LR CRYSTAL
  30K 17.06.2018 12:00 ZsFZ III. liga MŽ U13 SZ ZsFZ OŠK Moravany nad Váhom (B) ŠK LR CRYSTAL
 
30K 19.05.2018 10:00 ZsFZ II. liga SŽ U15 ZsFZ Základná časť (Liga) OŠK Moravany nad Váhom (A) Spartak Myjava (A) - : - Žiaci - Generovať Chýbajú nominácie
  30K 19.05.2018 12:00 ZsFZ II. liga MŽ U13 ZsFZ Základná časť (Liga) OŠK Moravany nad Váhom (A) Spartak Myjava (A) - : - Žiaci - Generovať Chýbajú nominácie
  26K 20.05.2018 10:00 ZsFZ III. liga SŽ U15 SZ ZsFZ Základná časť (Liga) OŠK Moravany nad Váhom (B) FK Iskra Nováky - : - Žiaci - Generovať Chýbajú nominácie
  26K 20.05.2018 12:00 ZsFZ III. liga MŽ U13 SZ ZsFZ Základná časť (Liga) OŠK Moravany nad Váhom (B) FK Iskra Nováky - : - Žiaci - Generovať Chýbajú nominácie
  26K 20.05.2018 17:00 ObFZ Trnava VII. liga-RUBBEX-ObFZ TT VII. liga-RUBBEX-ObFZ TT - Základná časť (Liga) OŠK Moravany nad Váhom (A) TJ Družstevník Chtelnica - : - Dospelí - Generovať Chýbajú nominácie
  31K 26.05.2018 10:00 ZsFZ II. liga SŽ U15 ZsFZ Základná časť (Liga) Čermáňsky FK Nitra (A) OŠK Moravany nad Váhom (A) - : - Žiaci - Generovať Chýbajú nominácie
  27K 26.05.2018 10:00 ZsFZ III. liga SŽ U15 SZ ZsFZ Základná časť (Liga) TJ Iskra Holíč OŠK Moravany nad Váhom (B) - : - Žiaci - Generovať Chýbajú nominácie
  31K 26.05.2018 12:00 ZsFZ II. liga MŽ U13 ZsFZ Základná časť (Liga) Čermáňsky FK Nitra (A) OŠK Moravany nad Váhom (A) - : - Žiaci - Generovať Chýbajú nominácie
  27K 26.05.2018 12:00 ZsFZ III. liga MŽ U13 SZ ZsFZ Základná časť (Liga) TJ Iskra Holíč OŠK Moravany nad Váhom (B) - : - Žiaci - Generovať Chýbajú nominácie
  27K 27.05.2018 17:00 ObFZ Trnava VII. liga-RUBBEX-ObFZ TT VII. liga-RUBBEX-ObFZ TT - Základná časť (Liga) OŠK Veselé OŠK Moravany nad Váhom (A) - : - Dospelí - Generovať Chýbajú nominácie
  32K 02.06.2018 10:00 ZsFZ II. liga SŽ U15 ZsFZ Základná časť (Liga) OŠK Moravany nad Váhom (A) FC Baník Prievidza - : - Žiaci - Generovať Chýbajú nominácie
  32K 02.06.2018 12:00 ZsFZ II. liga MŽ U13 ZsFZ Základná časť (Liga) OŠK Moravany nad Váhom (A) FC Baník Prievidza - : - Žiaci - Generovať Chýbajú nominácie
  28K 03.06.2018 10:00 ZsFZ III. liga SŽ U15 SZ ZsFZ Základná časť (Liga) OŠK Moravany nad Váhom (B) OK Častkovce - : - Žiaci - Generovať Chýbajú nominácie
  28K 03.06.2018 12:00 ZsFZ III. liga MŽ U13 SZ ZsFZ Základná časť (Liga) OŠK Moravany nad Váhom (B) OK Častkovce - : - Žiaci - Generovať Chýbajú nominácie
  28K 03.06.2018 17:00 ObFZ Trnava VII. liga-RUBBEX-ObFZ TT VII. liga-RUBBEX-ObFZ TT - Základná časť (Liga) OŠK Moravany nad Váhom (A) TJ Slovan Ostrov (A) - : - Dospelí - Generovať Chýbajú nominácie
  33K 09.06.2018 10:00 ZsFZ II. liga SŽ U15 ZsFZ Základná časť (Liga) PFK Piešťany (A) OŠK Moravany nad Váhom (A) - : - Žiaci - Generovať Chýbajú nominácie
  29K 09.06.2018 10:00 ZsFZ III. liga SŽ U15 SZ ZsFZ Základná časť (Liga) TJ Tatran Horovce OŠK Moravany nad Váhom (B) - : - Žiaci - Generovať Chýbajú nominácie
  33K 09.06.2018 12:00 ZsFZ II. liga MŽ U13 ZsFZ Základná časť (Liga) PFK Piešťany (A) OŠK Moravany nad Váhom (A) - : - Žiaci - Generovať Chýbajú nominácie
  29K 09.06.2018 12:00 ZsFZ III. liga MŽ U13 SZ ZsFZ Základná časť (Liga) TJ Tatran Horovce OŠK Moravany nad Váhom (B) - : - Žiaci - Generovať Chýbajú nominácie
  29K 09.06.2018 17:00 ObFZ Trnava VII. liga-RUBBEX-ObFZ TT VII. liga-RUBBEX-ObFZ TT - Základná časť (Liga) ŠK 2011 OŠK Moravany nad Váhom (A) - : - Dospelí - Generovať Chýbajú nominácie
  34K 16.06.2018 10:00 ZsFZ II. liga SŽ U15 ZsFZ Základná časť (Liga) OŠK Moravany nad Váhom (A) FK Dubnica - : - Žiaci - Generovať Chýbajú nominácie
  34K 16.06.2018 12:00 ZsFZ II. liga MŽ U13 ZsFZ Základná časť (Liga) OŠK Moravany nad Váhom (A) FK Dubnica - : - Žiaci - Generovať Chýbajú nominácie
  30K 17.06.2018 10:00 ZsFZ III. liga SŽ U15 SZ ZsFZ Základná časť (Liga) OŠK Moravany nad Váhom (B) ŠK LR CRYSTAL - : - Žiaci - Generovať Chýbajú nominácie
  30K 17.06.2018 12:00 ZsFZ III. liga MŽ U13 SZ ZsFZ Základná časť (Liga) OŠK Moravany nad Váhom (B) ŠK LR CRYSTAL - : - Žiaci - Generovať Chýbajú nominácie
  30K 17.06.2018 17:00 ObFZ Trnava VII. liga-RUBBEX-ObFZ TT VII. liga-RUBBEX-ObFZ TT - Základná časť (Liga) OŠK Moravany nad Váhom (A) TJ Družstevník Šípkové - : - Dospelí - Generovať Chýbajú nominácie

 

 

aaa