Ročník 2007/08

Kategória 

Charakteristika práce v etape športovej predprípravy (6-11 rokov).

  • Táto veková skupina je na vrchole etapy športovej predprípravy a rešpektujeme blížiaci sa vrchol vo vývoji motoriky detí (rozvoj motoriky v senzitívnom období).
  • Svoje miesto v tréningu má všestranný pohybový rozvoj, kde rozvíjame pohybové schopnosti detí.
  • Kladieme dôraz na pestrosť prípravy (pohybové hry, štafety, súťaže). 
  • Hlavnou úlohou je osvojovanie si základov futbalu.
  • Základným prostriedkom v tomto období je hra 4:4 a taktiež prostredníctvom iných prípravných hier pripravujeme deti na konfrontáciu v zápasoch.
  • Preferujeme zápasy resp. miniturnaje. V zimných mesiacoch halové turnaje.

 

PRIEZVISKO / MENO

DÁTUM NARODENIA

1.

NIKODEM MATEJ

03.10.2007

2.

ORAVEC ALEX

2005

3.

PEŤOVSKÝ MATEJ

29.05.2007

4.

MORAVČIK MATEJ

29.02.2008    

5.

JELENEK MATEJ

30.12.2007

6.

JURÍK  NICOLAS

14.12.2007

7.

HALÁS ALESSANDRO

03.12.2007

8.

PAPŠO ŠIMON

02.08.2007

9.

HAVRLENT MARKO

19.05.2008

10.

MOCSONOKY  ALEX

26.12.2007

11.

HRNČIAR DENIS 

05.12.2007

12.

SUCHÝ MATÚŠ

2008

13.

PÁLENÍK DANIEL

17.07.2008

14.

MORAVĆÍK FILIP

2007

15.

NOVÁK MICHAL

2008

16.

VATRT TOMÁŠ

14.09.2007

17.

CHUDÝ DÁVID

19.08.2007

18.

ŠIŠKA FILIP

28.08.2006

19.

ZACHAR FILIP

19.05.2007

20.

KAPUŠŇÁK PATRIK

2008

21.

PAVLÍČEK LUKÁŠ

2007

22.

MIKLOŠKA ŠIMOM

26.01.2007

23.

MIKLOŠKA MATÚŠ

26.01.2007

24.

BEŇO MAXIM

2007

25.

VOZÁR ONDREJ

2008

26.

SIVÁK FILIP

2008

27.

URBAN TIMOTEJ

2008

28.

VAVRO JAKUB

2008

29.

OSKAR HANK

2008

30.

NEŠTRÁK DAMIÁN

2008

31.

BOHUNICKÝ ALEX

2008

32.

KOVALČÍKOVÁ LENKA

2008

33.

HRIČOVEC BRUNO

2005

34.

ORLOVSKÝ FILIP 

2008

35. MATEJKO MIKULÁŠ 2007




september-november 2017
čas/deň pondelok

utorok

streda štvrtok piatok
15:00          

16:00

roč.2007/08

 

mladší žiaci

 

mladší žiaci

16:15   2011 a ml.   2011 a ml.  
           

17:15

mladší žiaci

roč.2009/10

st. žiaci

roč.2009/10
 

st. žiaci

 

18:30

 

roč.2007/08

 

roč.2007/08

 

18:45 st. žiaci      

 

 



jeseň 2016
čas/deň pondelok

utorok

streda štvrtok piatok

16:00

roč.2007

st. žiaci

roč.2006

ml.žiaci
 

roč.2007

roč.2006+
roč.2005

17:15

st. žiaci+

roč.2004

 

 

 

 
17:30   2009 a ml. st. žiaci 2009 a ml. roč.2007
18:30   roč.2008   roč.2008

 

18:45 roč.2006+
roč.2005
     

st. žiaci+

roč.2004

 PRIEZVISKO / MENO DÁTUM NARODENIA
1. FOX MICHAL 23.12. 2004
2. SÚKENÍK MATEJ 2006
3. DANKO MATEJ 2006
4. PABIŠ SAMUEL 2006
5. TARANA MATEJ 2006
6. PETRÁŠ OLIVER 2006
7. MAJERSKÝ JAKUB 2006
8. POLÁK JAKUB 2006
9. MIKLOVIČ ADAM 2006
10. ZUZIC MATEJ 2006
11. PAVLÍČEK LUKÁŠ 2007
12. MIKLOŠKA ŠIMON 26.01. 2007
13. MIKLOŠKA MATÚŠ 26.01. 2007
14. ZACHAR FILIP 19.05. 2007
15.    
16.    
september-november 2017
čas/deň pondelok

utorok

streda štvrtok piatok
15:00          

16:00

roč.2007/08

 

mladší žiaci

 

mladší žiaci

16:15   2011 a ml.   2011 a ml.  
           

17:15

mladší žiaci

roč.2009/10

st. žiaci

roč.2009/10
 

st. žiaci

 

18:30

 

roč.2007/08

 

roč.2007/08

 

18:45 st. žiaci