8. ročník futbalových kempov 2017

 

pripravujeme video 2017
 
  • nástup do kempu: 02.07. v nedeľu do 16:00 hod. (tréning o 17:00 hod.
  • miesto: Penzión Rysy***, Športová 25, Veľká Lomnica  penzionrysy.sk/galeria.html
  • ukončenie kempu: 07.07. v piatok obedom do 12:00 hod.. (dopoludnia tréning)

doprava na kemp:

  • individuálna

alebo 

  • vlakom z Piešťan 
  • odchod z kempu individuálny.

------------------------------------------------------------------------------

  • Tréneri

1. Mgr. Hanko Róbert - tréner a zakladateľ futbalovej školy  

2. Mgr. Nemergut Tomáš - tréner MFK Stará Ľubovňa

3.  

  • Zdravotník : Mgr. Ištoková Iveta
  • Pedagóg :  PhDr. Hanková Daniela

Cena futbalového kempu 240 € za 6 dní a 5 nocí.  

Denná forma 120 € (len 5 detí) v cene 2 tréningy + obed, olovrant a program medzi tréningami.

 

Po vyplnení formulára (online prihlášky) bude dieťa zapísané do zoznamu prihlásených. Úhradu za kemp je potrebné uhradiť na účet Futbalovej školy. IBAN: SK9409000000000286645727 do 15.05. 2017. Variabilný symbol uveďte rodné číslo dieťaťa.
 
 Zoznam prihlásených  detí   potvrdená účasť
1. Martin Šviderský                                     *
2. Simona Šviderská ŠTICH Humenné *
3. Viktória Hanková Futbalová škola RH(vlakom) *
4. Matej Capek FK Čadca *
5. Samuel Škorvánek FK Čadca *
6. Matúš Michalec Spartak Myjava(vlakom) *
7. Patrik Mareček Spartak Myjava(vlakom) *
8. Oliver Kardoš Futbalová škola RH(vlakom) *
9. Matej Danko Futbalová škola RH(vlakom) *
10. Jakub Polák Futbalová škola RH(vlakom) *
11. Matej Tarana Futbalová škola RH(vlakom) *
12. Adam Ištok Futbalová škola RH(vlakom) *
13. Matej Noskovič Futbalová škola RH(vlakom) *
14. Tomáš Horniaček Spartak Myjava(vlakom) *
15. Andrej Vesperín Futbalová škola RH(vlakom) *
16. Alexandra Čurová MFK Vranov nad Topľou *
17. Rebeka Leničová MFK Vranov nad Topľou *
18. Klára Orosiová MFK Vranov nad Topľou *
19. Jakub Michlík Stará Ľubovňa *
20. Oliver Petráš Futbalová škola RH *
21. Oliver Polakovič FK Poprad *
22. Filip Cesnak Domino Bratislava *
23. Alex Petráš TJ Rovinka *
24. Damián Šimon FK Poprad *
25. Adam Tomaga Futbalová škola RH(vlakom) *
1. turnus  je obsadený.
denná forma  
1. Adam Baláž  FK Poprad *
2. Norbert Schreter Futur de Castellón *
3. Dominik Orság FK Poprad *
4.      
5.